Обновеният ни физкултурен салон по програма „Изграждане и основен ремонт на спортни площадки в държавните и общинските училища“ бе домакин на междуучилищни игри по бадминтон. Възрастовите групи бяха разделени в два поредни дни.
На 28.01.2026 г. се състезаваха ученици- момчета от 8 до 10 клас, а на 29.01.2026 г. участие взеха по-големите ученици- момчета от 11-12 клас.
И в двете възрастови групи нашите ученици са първенци, за което заслужено получиха шампионските купи.
Ръководители на ученическите отбори са господин Ангел Гьошков и господин Владислав Костадинов
Източник: ПГОСУ „Св Иван Рилски“ – Дупница

